Letní cestování s LOBEY

Banner-LP-letocestovani

Blíží se pro mnoho z nás ta nejlepší část roku léto plné cestování, dovolených a větších nebo menších výletů. V LOBEY jsme si pro vás připravili několik vychytávek, se kterými se na všechna dobrodružství připravíte a sbalíte raz dva. 

Letní check-list 

Kartáček, celá skincare sbalená do cestovních lahviček, náhradní oblečení, doklady, powerbanka... Patříte mezi ty, kteří si před každou dovolenou píšou seznam všeho, co potřebují, a stresujete se, že na něco zapomenete? Tomu odzvonilov LOBEY jsme pro vás připravili letní check list, který si můžete zdarma stáhnout a vytisknout. Balení s ním pro vás bude hračka na pár minut. 

Cestovní MUST HAVE travel kit 

Spolu s check-listem najdete nově na e-shopu větší a menší travel kit, který obsahuje vše, co na svých cestách budete potřebovat. Menší variantu navíc bez problému sbalíte i do letadla. 

Akční balíček - Travel Must Have - Mini

Akční balíček - Travel Must Have - Maxi

Zapojte se do letní LOBEY výzvy 

Ukažte nám, jak trávíte léto na cestách s našimi produkty. Každý měsíc vylosujeme 3 výherce z Instagramu, Facebooku a TikToku, kteří získají 1 000 Kč na nákup svých LOBEY oblíbenců. 

Jak se zapojit? 

  • Na Facebooku vložte do soutěžního příspěvku fotku se svými LOBEY produkty. 
  • Na Instagramu přidávejte od června do srpna do svého profilu fotku s hashtagem #letosLOBEY. 
  • Na TikToku pro vás budeme mít každý měsíc trochu jinou výzvu a výherce vylosujeme z účastníků. 

Nezapomeňte proto pravidelně sledovat naše sociální sítě, ať vám nic neunikne. 

Letní tipy a hacky LOBEY 

Ať už chcete znát desatero zdravého opalování, rychlou první pomoc pro spálenou pokožku od sluníčka nebo poradit, jak si vybrat mléko po opalování, na našem blogu najdete odpovědi na většinu svých otázek. 

Zpět do obchodu