Dárkové poukazy

 1. Dárkový poukaz vydává společnost Lobey Laboratories s.r.o. Lze jej uplatnit pouze v internetovém obchodě www.lobey.cz a to na nákup jakéhokoli zboží z tohoto e-shopu.
 2. Každý dárkový poukaz obsahuje unikátní kód. Tento kód se zadává do kolonky "Přidat slevový kupón" v nákupním košíku v 1. kroku při dokončování objednávky. Hodnota poukazu se po zadání kódu automaticky odečte z hodnoty objednávky. 
 3. Dárkový poukaz není možné využít na hrazení poštovného či dobírky.
 4. Na jednu objednávku lze využít pouze jeden dárkový poukaz.
 5. Jeden dárkový poukaz lze využít pouze jednorázově na jeden nákup. Hodnotu poukazu není možné rozložit do více objednávek.
 6. Nevyužitá hodnota poukazu nemůže být využita při jiné objednávce ani vyměněna za peníze.
 7. Platnost poukazu je časově omezena. Konkrétní datum platnosti je uvedeno na každém poukazu. Po uplynutí platnosti poukazu zaniká nárok na jeho uplatnění bez náhrady. Ve výjimečných případech je možné platnost poukazu před uplynutím data platnosti prodloužit po napsání žádosti o prodloužení na adresu info@lobey.cz. Prodloužení poukazu není nárokovatelné ani vymahatelné.
 8. Dárkový poukaz je přenosný. Může jej uplatnit pouze ten, kdo jej uplatní jako první.
 9. Při nákupu dárkového poukazu je možné využít slevový kód. Při nákupu zboží, na který je uplatňován dárkový poukaz, není možné uplatnit žádný další slevový kód.
 10. Dárkový poukaz není možné vyměnit oproti penězům.
 11. Po uplatnění dárkového poukazu není možné odstoupit od smlouvy.
 12. Na dárkové poukazy se vztahují i ostatní obchodní podmínky firmy Lobey Laboratories s.r.o.

V případě dotazů ohledně dárkových poukazů nás prosím kontaktujte na info@lobey.cz.

Zpět do obchodu