Proč používat kosmetické špachtličky?

blog-lobey-spachtle

Kvalita a účinnost kosmetických produktů se může kvůli nesprávnému používání lehce snížit. Proč je důležité začít používat kosmetické špachtle a jak nezkracovat dobu životnosti pleťových krémů?

Proč je důležité používat kosmetické špachtle

Použitím kosmetické špachtle prospíváte nejenom krému, ale i své pleti. Díky špachtličce se do krému nezanáší bakterie a mastnota z prstů, které jinak snižují jeho kvalitu a životnost. Krém se také z lahvičky i lépe nabírá a aplikuje se lépe jeho správné množství. Jaké je správné množství krému?

Pokud nemáte k dispozici kosmetickou špachtličku, dbejte na to, abyste krém nabírala čistými prsty. Před aplikací kosmetických produktů si tedy důkladně umyjte ruce, abyste nečistoty a bakterie nepřenášeli do krémů.  

Jak se o kosmetickou špachtličku starat?

Špachtličku po použití stačí jen důkladně opláchnout horkou vodou, popřípadě použít i kapku čistícího produktu (můžete využít například odličovací mléko), a následně je připravena k dalšímu použití.

Jak dále prodloužit životnost krému?

Životnost krému můžete dále prodloužit, respektive nezkracovat jeho dobu životnosti, i například díky správnému skladování. Držte se následujících pravidel

  • Kosmetiku mějte na místě, kde nedopadá sluneční záření a není zde vysoká teplota.
  • Nejen krémům vyhovují spíše tmavší a chladnější místa.
  • Krémy ihned po použití uzavřete víčkem a nenechávejte je volně na vzduchu.
  • Řiďte se konkrétním doporučením o skladování od výrobce na obalu produktu.

Stále ještě nemáte ve vaší kosmetické výbavě špachtličky na pleťové krémy? Zakupte si nerezovou kosmetickou špachtličku LOBEY ve zlatém nebo stříbrném provedení. Pro naše špachtličky jsme zvolili nerezový materiál, který je velmi odolný a nezávadný. Zároveň jsou špachtličky lehké a tvarované pro snadnou manipulaci.

Přejít na e-shop

Mohlo by vás zajímat

 Kolagen a krémy proti vráskám správné mytí vlasů

Zpět do obchodu