Ke každé objednávce získáte výherní los! Zjistěte více na www.lobey.cz/stedre-vanoce

Masážní kartáč na vlasy - bílý

Masážní kartáč pro pravidelnou masáž vlasové pokožky. Podporuje cirkulaci krve, stimuluje růst vlasů a podporuje rychlejší vstřebávání účinných látek vlasové kosmetiky – oleje na vlasy, vlasových sér i šamponu.

  • Podporuje cirkulaci krve ve vlasové pokožce
  • Jemně pokožku hlavy masíruje
  • Podporuje vstřebávání aktivních látek z kosmetiky (oleje i séra)
  • Lépe rozpění šampon během mytí
  • Odstraňuje odumřelé kožní buňky
  • Stimuluje růst vlasů
Skladem
249 Kč
Kategorie: Kosmetické pomůcky
Záruka: Více než půl roku od objednání

Masážní kartáč na pokožku hlavy vyrobený z kvalitního silikonu jemně masíruje pokožku hlavy. Odstraňuje přebytečný kožní maz i odumřelé kožní buňky a podporuje cirkulaci krve. Díky tomu stimuluje růst vlasů. Využijete ho k pravidelné masáži hlavy a pomůže také s aplikací vlasové kosmetiky – skvěle napění šampon nebo zajistí, aby se vlasové sérum a olej dostaly až ke kořínkům.

 

Jaký je výsledný efekt?

Pokožka hlavy je prokrvená a vyživená, očištěná od nečistot a odumřelých kožních buněk. Růstová fáze vlasových kořínků je podpořená. Vlasová kosmetika má větší možnost vstřebání a lepší účinnost.

 

Jak masážní kartáč používat?

Po nanesení šamponu, oleje nebo séra několik minut jemně masírujte vlasovou pokožku pomocí masážního kartáče. Po každém použití masážní kartáč opláchněte čistou vodou.

 

Jak masážní kartáč zařadit do péče o vlasovou pokožku? 

Masážní kartáč můžete použít samotný, nebo v kombinaci s různými produkty:

  • Při mytí vlasů šamponem: Malé množství šamponu rozpěňte v rukách a naneste rovnoměrně ke kořínkům vlasů. Masážním kartáčem šampon na hlavě rozpěňte a promasírujte vlasovou pokožku. Důkladně smyjte vlažnou vodou a aplikaci ještě jednou zopakujte. Po umytí nezapomeňte na použití kondicionéru.
  • Pro lepší vstřebání vlasového séra: Vlasové sérum aplikujte na čistou vlasovou pokožku. Pomocí masážního kartáče ho jemně vmasírujte do pokožky a dejte si záležet na tom, aby se dostalo až ke kořínkům.
  • Pro masáž s pomocí oleje na vlasy: Olej na vlasy můžete využít pro intenzivní péči o vlasy i pokožku hlavy. Nejméně 30 minut před mytím vlasů naneste olej do suchých vlasů po celé jejich délce a na pokožku hlavy. Masážním kartáčem promasírujte celou pokožku hlavy, aby se prokrvila. Následně vlasy umyjte obvyklým způsobem.

Podívejte se, jak masážní kartáč správně používat:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu