Ke každé objednávce získáte výherní los! Zjistěte více na www.lobey.cz/stedre-vanoce

Ručník na vlasy - bílý

Turban na vlasy z kvalitního materiálu, který mokré vlasy jemně vysuší bez zacuchávání. Je k vlasům šetrnější než běžné ručníky. Díky praktickému střihu a knoflíku pro upevnění je jeho použití opravdu hračka.

  • Kvalitní savý materiál
  • Jednoduché použití a manipulace
  • Šetrnější k vlasům než běžný ručník
  • Vhodný pro všechny typy vlasů
  • Vysuší vlasy bez mechanického poškození
  • Praktický střih a knoflík pro upevnění
Skladem
299 Kč
Kategorie: Kosmetické pomůcky
Záruka: Více než půl roku od objednání

Turban na vlasy z měkkého, kvalitního a vysoce savého materiálu vaše vlasy vysuší spolehlivě, ale šetrně. Při správném způsobu použití je turban k vlasům jemnější než běžný ručník. Předejdete tak mechanickému poškození vlasů třením běžným ručníkem, nebo taháním tíhou zamotané klasické osušky.

 

Jaký je výsledný efekt?

Vlasy jsou šetrně, ale dostatečně vysušené, a připravené na další péči v podobě vlasového séra, oleje a následného vyfoukání.

 

Jak turban na vlasy používat?

Před nasazením turbanu z vlasů šetrně vymačkejte vodu.

Předkloňte se a nasaďte turban na hlavu tak, abyste knoflík měli v týlu a delší část turbanu směřovala dopředu. Jemně do něj zabalte vlasy, přehoďte je dozadu a gumičkou přichyťte za knoflík. Vlasy nechte maximálně 5 min odpočinout, aby do sebe turban nasál vodu. Nenechávejte ho ale na hlavě příliš dlouho, aby nedošlo k zapaření vlasové pokožky.

 

Jak produkt zařadit do vlasové rutiny?

Do turbanu jemně zabalte vlasy po umytí. Nechte ho na hlavě jen po nezbytně dlouhou dobu, aby z vlasů nasál vodu, ale nedošlo k zapaření vlasové pokožky. Po sejmutí turbanu můžete aplikovat olej na vlasy nebo vlasové sérum. Vlasy vždy nakonec vyfénujte vlažným vzduchem.

 

Důležité informace

Důležité: Nikdy nenechávejte turban na hlavě déle než několik minut. Slouží k jemnému vysušení mokrých vlasů, je ale důležité ho včas sejmout a vlasy vyfénovat, aby nedošlo k zapaření vlasové pokožky.

 

Materiál

85 % polyester, 15 % polyamidové vlákno

Vyrobeno v P.R.C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu