Project Manager Digital (IČO)

Máš zkušenosti s řízením projektů a vývojem aplikací pro iOS a Android? Domluvíš se s externí firmou, ohlídáš kvalitu, čas a náklady? Rozumíš krokům při definování, implementaci, testování, nasazení do provozu a maintenance? Pak hledám právě tebe.

Koho hledáme? 

Pro spolupráci na IČO hledáme člověka, který si vezme na starosti naše digitální projekty. Tvou hlavní pracovní náplní bude podílet se na vývoji inovativní aplikace v oblasti beauty a zdraví. Na pozici tě čeká celkové řízení projektu, komunikace s naším CEO, externími dodavateli, alokace zdrojů a launch aplikace na App Store a Google Play. 

Budeš se podílet na projektech integrace eshopů na různých platformách jako je Shoptet nebo Shopify, integrace digitalizace produktů, rádce, chatu, věrnostních programů, ale i dalších partnerů, partnerských webů a nabídek.

Jak si tě představujeme? 

Hledáme někoho, kdo s námi sdílí stejné hodnoty a má zkušenosti s vývojem mobilních aplikací pro iOS a Android. Potřebujeme seniorního projektového manažera, který už podobné projekty vedl a bude s námi spolupracovat na IČO. 

Neobejdeš se bez: 

  • zkušeností s vývojem a uvedením aplikací pro iOS a Android
  • znalosti celého procesu od tvorby zadání, requirementu, implementace, testování, uvedení a maintenance
  • zkušeností s navržením celkové architektury řešení
  • silných komunikačních a prezentačních dovedností
  • profesionálního vystupování

Pokud máš navíc kontakty na externí dodavatele vývojářů, je to velká výhoda. 

Jak se přihlásit? 

S každým dalším řádkem ti bylo jasné, že hledáme právě tebe? Tak pošli na natalia.kozusekova@lobey.cz své CV, portfolio práce a připoj pár vět o sobě. Zbytek si řekneme osobně u nás v kanceláři ve Spielberk Office Centru. 

Chceš o nás vědět víc? Na Facebooku nebo Instagramu zadej do vyhledávacího pole LOBEY, @LobeyLabs nebo jdi přímo na www.lobey.cz. 

Zpět do obchodu