Věrnostní program Love LOBEY

banner_vernostniprogram_lovelobey-03


Co registrací na e-shopu získám?

 ikony_co_ziskam-04ikony_co_ziskam-05ikony_co_ziskam-06ikony_co_ziskam-07

 

Zaregistrovat se

 

 



Jak na to?

cisla_jaknato-17cisla_jaknato-18cisla_jaknato-19cisla_jaknato-20

Věrnostní odznáčky

navrh_vernostni_program-12navrh_vernostni_program-13navrh_vernostni_program_14navrh_vernostni_program_15
ikona_informace Podmínkou účasti ve Věrnostním programu Love LOBEY je vytvoření uživatelského účtu na našem e-shopu. 

ikona_informace V účtu zákazníka se automaticky počítá součet hodnot uhrazených objednávek za posledních 12 měsíců.

ikona_informace Při dosažení určených částek získává zákazník věrnostní odznáčky SILVER, GOLD a PLATINUM, ke kterým se vážou věrnostní slevy platné na další objednávky po dobu držení daného odznáčku (tj. dokud součet hodnot uhrazených objednávek za posledních 12 měsíců přesahuje hranici pro držení daného odznáčku).

ikona_informace Slevy je možné sčítat se slevou u výhodných balíčků, se slevovými kódy i slevou z akce Bonusy k nákupu. Maximální sleva, kterou je možné sčítáním slev dosáhnout, je až 20 % u produktů LOBEY. U doplňkových produktů se může maximální výše slevy lišit.

ikona_informace Registrovaný zákazník také může využívat dalších výhod a akcí, o kterých bude informován emailem.

ikona_informace Po dosažení hodnoty objednávek v minimální částce 3501 Kč je získán odznáček SILVER, ke kterému se váže sleva 7 %. Při dosažení částky 7001 Kč zákazník obdrží odznáček GOLD znamenající 10 % slevu. Maximální je odznáček PLATINUM po dosažení částky 10 001 Kč, který přináší slevu 15 %. Získaná sleva se započítává po přihlášení do uživatelského účtu automaticky – po přihlášení do účtu vidí zákazník všechny produkty na e-shopu již se započítanou slevou.

 

Často kladené otázky

 Nakupovali jste za posledních 12 měsíců bez registrace a chcete, aby se tyto vaše objednávky započítaly do Věrnostního programu Love LOBEY?

Pokud si vytvoříte účet na stejnou e-mailovou adresu, na kterou jste posílali vaše předchozí objednávky, po registraci vám systém automaticky nabídne možnost sloučit tyto objednávky s vaším účtem. Pokud si tuto možnost vyberete, je potřeba ověření kliknutím na příchozí e-mail. Hodnota objednávek za posledních 12 měsíců se vám následně započítá do celkové částky ve Věrnostním programu.

 Kde zjistím, jakou mám aktuální věrnostní slevu / jaký mám odznáček?

Po přihlášení do vašeho uživatelského účtu vyberte v menu kolonku "Moje slevy". Zobrazí se vám tabulka, ve které je řádek "Věrnostní sleva", kde je uvedena výše vaší slevy v %.

Zpět do obchodu