Sprchová pěna Essential 150 ml
Související produkty
Detailní popis produktu
PŘÍRODNÍ MYCÍ PĚNA S VŮNÍ BRUSINKY A IBIŠKU
Wellness ve sprše? Heboučká pěna vám dopřeje božský zážitek při každém umývání. Několika stlačeními pumpičkou vykouzlíte příjemnou nadýchanou pěnu, která vás bude při mytí hladit po celém těle. Stačí pět minut po náročném dni a uvolníte tělo i mysl. O pokožku bude pečovat aloe vera a panthenol, o vaši mysl příjemná vůně ibišku a brusinek.
Ibišek má jemně sladkou, přitom lehce nakyslou vůni s nádechem exotiky. Brusinka má svěží ostré sladkokyselé tóny. Dohromady tvoří harmonický kontrast mezi jemností květin a sladkostí ovoce.
Pěna neobsahuje žádné agresivní složky, které by mohly pokožku dráždit. Naopak, chrání kožní bariéru a udržuje přirozené pH.

TIP: Hledáte dárek pro dívku či ženu ve svém okolí? Dopřeje jí voňavý relax ve sprše.

PROČ VYZKOUŠET SPRCHOVOU PĚNU
- Je heboučká a lehká – není tak hutná jako sprchové gely
- Jednoduše si ji naberete stlačením pumpičky
- Rovnoměrně se roztírá
- Dává příjemný pocit relaxace a uvolnění
- Krásně voní
TIPY DO SPRCHY

Pěnu nanášejte na navlhčenou pokožku, krouživými pohyby masírujte a umývejte celé tělo.
Nepoužívejte ji na obličej – na něj použijte Obličejovou mycí pěnu
Nepoužívejte ji na intimní partie – pro intimní hygienu doporučujeme Jemnou intimní pěnu
AKTIVNÍ LÁTKY,
DÍKY KTERÝM PĚNA FUNGUJE
V pěně, stejně jako v dalších produktech, najdete přírodní aktivní látky s účinky potvrzenými klinickými studiemi.

Aloe vera
- Váže na sebe vlhkost a pomáhá ji udržovat v pokožce
- Má antioxidační účinky
- Podporuje regeneraci

Panthenol
- Pomáhá zadržovat vlhkost
- Dělá pokožku hladší a pružnější
- Zklidňuje a posiluje ochrannou bariéru
INCI / složení
AQUA (voda), SUNFLOWEROYL METHYLGLUCAMIDE (jemný přírodní tenzid), COCO-GLUCOSIDE (jemný přírodní tenzid), DISODIUM COCOYL GLUTAMATE (jemný přírodní tenzid), GLYCOLIPIDS (jemný přírodní tenzid), ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE (šťáva z aloe vera), PANTHENOL (zvlhčující látka), POTASSIUM SORBATE (konzervant pro přírodní kosmetiku), SODIUM BENZOATE (konzervant pro přírodní kosmetiku), PARFUM (přírodní parfém), SODIUM PHYTATE (chelatační látka, váže ionty kovů), CITRIC ACID (regulátor kyselosti).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprcha a koupel |
|---|---|
| Záruka: | Více než půl roku od objednání |
| EAN: | 8594196320810 |
| Typ produktu: | Produkt |
| Pro koho: | Ženy, Holky - Teenager |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Pěna je velmi příjemná a hustá. Oceňuji balení s pumpičkou, které nikde neteče. Příjemná, nevtíravá a ne příliš výrazná vůně. Skvělé složení.
Velmi se mi líbí vůně a oceňuji, že i na moji ekzematickou pokožku nemám reakci. Avšak pěna vůbec nepění, tak že aby se člověk umyl spotřebuji velké množství, protože se pěna “rozplyne”.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.