Deodorant s prebiotiky
Související produkty
Detailní popis produktu
ZÁKLADNÍ POPIS PRODUKTU
Deodorant s prebiotiky vám dodá dlouhodobý svěží pocit. Rychle zasychá, takže se můžete ihned po jeho nanesení obléknout, nezanechává skvrny na oblečení a díky přírodnímu složení je vhodný i pro citlivou pokožku.
Do složení jsme přidali účinný zpomalovač růstu chloupků a aktivní látku, která zmírňuje zápach potu, aniž by docházelo k blokování přirozených procesů v těle. Obsažená prebiotická směs pečuje o mikrobiom v podpaží a zanechá pokožku jemnou a zklidněnou.

TIP: Deodorant bude nejúčinněji fungovat, když ho nanesete hned ráno na suchou a čistou pokožku.

PROČ SI DEODORANT ZAMILUJETE?
- Neutralizuje zápach potu
- Hydratuje pokožku podpaží
- Nezanechává lepkavý film
- Nezanechává skvrny na oblečení
DEODORANT JE VHODNÝ PRO:
- Úplně každého
- Všechny typy pokožky
- Použití ihned po oholení
- Každodenní používání

CO JE DOBRÉ VĚDĚT?

KDY POUŽÍVAT
Ráno a v případě potřeby kdykoliv během dne
KAM APLIKOVAT
Na suchou a čistou pokožku, nepoužívejte na podrážděnou nebo poraněnou kůži
JAKÉ MNOŽSTVÍ
Naneste tenkou vrstvu deodorantu rovnoměrně na pokožku podpaží.
AKTIVNÍ LÁTKY, DÍKY KTERÝM PRODUKT FUNGUJE
V naší kosmetice najdete kvalitní přírodní ingredience a aktivní látky, které mají konkrétní účinky potvrzené klinickými studiemi.
Natural antiperspirant complex
- Omezuje pocení
- Zmírňuje pach potu
- Změkčuje pokožku

ScentARC
- Prebiotická směs
- Mění zápach v podpaží na neutrální a přirozenější vůni
- Pečuje o mikrobiom v podpaží

ARP 100
- Účinný zpomalovač růstu chloupků
- Silná deodorační účinnost
- Pokožka je jemnější a hladší
INCI / složení
AQUA (voda), ALCOHOL DENAT. (ethanol), PROPANEDIOL (rostlinná hydratační složka), SERENOA SERRULATA FRUIT EXTRACT (extrakt ze serenoi plazivé), EPILOBIUM ANGUSTIFOLIUM FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT (extrakt z vrbovky úzkolisté), CUCURBITA PEPO SEED EXTRACT (extrakt ze semen tykve obecné), GLYCERIN (zvlhčující látka), EQUISETUM ARVENSE EXTRACT (extrakt z přesličky rolní), CITRIC ACID (regulátor kyselosti), SODIUM BENZOATE (konzervant pro přírodní kosmetiku), POTASSIUM SORBATE (konzervant pro přírodní kosmetiku), SALVIA OFFICINALIS OIL (olej ze šalvěje lékařské), LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT LYSATE (probiotická konzervační látka získávaná z fermentovaných ředkviček), BABASSU OIL POLYGLYCERYL-4 ESTERS (vodorozpustný babassu olej), BETA-GLUCAN (betaglukan), PCA (zvlhčující látka), GLUCOSAMINE HCL (aminokyselina), BETAINE (zvlhčující látka), GLUTAMINE (aminokyselina), LYSINE HCL (aminokyselina), TRIETHANOLAMINE (regulace pH), CELLULOSE GUM (stabilizátor), CHONDRUS CRISPUS POWDER (karagenan), CERATONIA SILIQUA GUM (karob), GLUCOSE (glukóza), LONICERA CAPRIFOLIUM FLOWER EXTRACT (extrakt ze zimolezu), LONICERA JAPONICA FLOWER EXTRACT (extrakt ze zimolezu japonského), LACTIC ACID (kyselina mléčná), PARFUM (parfém)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tělo |
|---|---|
| Záruka: | Více než půl roku od objednání |
| EAN: | 8594196320575 |
| Typ produktu: | Produkt |
| Pro koho: | Ženy, Muži, Děti, Holky - Teenager, Kluci - Teenager |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Využívám zatím krátce, ale i tak spokojenost. Uvidím jak se osvědčí ve velkých teplech.
Ovládací prvky výpisu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

