Užijte si #lobeyleto a vyhrajte 3 chystané novinky

banner_lobeyleto_blog

Ať už o letošních prázdninách vycestujete s kosmetikou LOBEY k moři, na hory nebo třeba pod stan, chceme být u toho. Vyfoťte vaše letní zážitky s produkty LOBEY a buďte mezi prvními, kdo vyzkouší 3 chystané novinky - přírodní šampon, vitaminový kondicionér a sprchový gel.

 

Jak se zapojit?

  1. Vyfoťte fotku z vašich prázdninových cest, která obsahuje minimálně 1 libovolný produkt LOBEY.
  2. Dejte si fotku na vaše Instastories, označte profil @lobeylabs a přidejte soutěžní hashtag #lobeyleto.
  3. Uchovejte si originální fotku (bez textu a dalších úprav) v plné velikosti pro případ výhry.

Banner_proklik_na_IG

Soutěž trvá od 1. 7. 2021 do 31. 8. 2021.

Všechny fotky splňující podmínky soutěže budou přesdíleny do Instastories na profilu @lobeylabs a uloženy do výběru #lobeyleto. Každý týden bude z fotek došlých od začátku soutěže vybrán 1 výherce, který bude kontaktován soukromou zprávou na Instagramu. Celkem bude 8 výherců. Každý soutěžící může poslat více než 1 soutěžní fotografii, ale vyhrát může pouze jednou. 

Výherci obdrží sadu obsahující 3 chystané produkty LOBEY - šampon dle výběru (ze 3 variant), kondicionér a sprchový gel. Zaslání výher všem 8 výhercům soutěže proběhne po ukončení soutěže, tj. v průběhu září 2021. 

Úplná pravidla soutěže najdete zde.

 

Výherci chystaných novinek 

Zde bude postupně zveřejněno 8 výherců.

8. 7. 2021

První výherkyní naší soutěže je Daniela @mojejmenonezkopcis, která vzala Obličejovou mycí pěnu do Benátek a říká, že i na cestování je pro ni Lobey nutnost ☺️.

Vy%CC%81herce%20lobeyleto

15. 7. 2021

Druhou výherkyní naší letní soutěže je Sabina @__kra_sa__, která stanovala s našimi produkty v Beskydech. Sabina nám napsala: "Mám štěstí, že tě mám, kosmetiko LOBEY. Voňavá, přírodní, funkční a s láskou vyrobená kosmetika, které jsem propadla při prvním použití :). Děkuji za Vás, Brňáci!"

2.%20Vy%CC%81herce%20lobeyleto

22. 7. 2021

Třetí výherkyní letní soutěže je Zuzana @susanne.erlebach, která vyrazila s naší Obličejovou pěnou do boje za krásnou pleť. Zuzka dodává: "I ženy v Pruské armádě potřebují svoji Lobey pěnu."

3.%20vy%CC%81herce%20lobeyleto

29. 7. 2021

Čtvrtou výherkyní letní soutěže je Michaela @m.sebikova, která vyrazila s našimi produkty na Tenerife. Od Míši nám dorazila milá zpráva: "Lobey je pro mě objev roku a už tyto krémy nedám z ruky! Ideální jak doma, tak u moře. Voňavé, lehké a hlavně přírodní, přesně to jsem hledala."

4.%20vy%CC%81herce%20lobeyleto

5. 8. 2021

Pátá výherkyně letní soutěže je Vendula @vendulka.krainova. Vendula k fotce dodává: "Kosmetiku Lobey používám ať jsem kdekoliv doma nebo na dovolené, protože je přírodní, jemná, voňavá a hlavně funkční!"

5. výherce lobeyleto

12. 8. 2021

Šestým výhercem letní soutěže je první zástupce mužského pohlaví Tomáš @kwacz_ocr_runner. Tomáš je důkazem toho, že i muži mají své dny a potřebují se starat o pleť.

6.%20vy%CC%81herce%20lobeyleto

19. 8. 2021

Předposledním výhercem letní soutěže je Ivona @onatanikdonic. Ivona vyrazila s našimi produkty na vandr a dodává, že "Lobey je moje KPZtka."

7.%20vy%CC%81herce%20lobeyleto

26. 8. 2021

Posledním výhercem letní soutěže je Veronika @veronikasej. Veronika nám napsala: "Kosmetiku Lobey si sebou beru všude kamkoliv jedu, a proto nebyla ani výjimka dovolená u moře na chorvatském ostrově Vir. Trpěla jsem velmi citlivou a suchou pletí a poté, co jsem objevila Lobey, tak se značka stala mým nepostradatelným parťákem na cesty, při nichž nemusím řešit flekatý a suchý obličej."

8.%20vy%CC%81herce%20lobeyleto

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení