Užijte si #lobeyleto a vyhrajte 3 chystané novinky

banner_lobeyleto_blog

Ať už o letošních prázdninách vycestujete s kosmetikou LOBEY k moři, na hory nebo třeba pod stan, chceme být u toho. Vyfoťte vaše letní zážitky s produkty LOBEY a buďte mezi prvními, kdo vyzkouší 3 chystané novinky - přírodní šampon, vitaminový kondicionér a sprchový gel.

 

Jak se zapojit?

  1. Vyfoťte fotku z vašich prázdninových cest, která obsahuje minimálně 1 libovolný produkt LOBEY.
  2. Dejte si fotku na vaše Instastories, označte profil @lobeylabs a přidejte soutěžní hashtag #lobeyleto.
  3. Uchovejte si originální fotku (bez textu a dalších úprav) v plné velikosti pro případ výhry.

Banner_proklik_na_IG

Soutěž trvá od 1. 7. 2021 do 31. 8. 2021.

Všechny fotky splňující podmínky soutěže budou přesdíleny do Instastories na profilu @lobeylabs a uloženy do výběru #lobeyleto. Každý týden bude z fotek došlých od začátku soutěže vybrán 1 výherce, který bude kontaktován soukromou zprávou na Instagramu. Celkem bude 8 výherců. Každý soutěžící může poslat více než 1 soutěžní fotografii, ale vyhrát může pouze jednou. 

Výherci obdrží sadu obsahující 3 chystané produkty LOBEY - šampon dle výběru (ze 3 variant), kondicionér a sprchový gel. Zaslání výher všem 8 výhercům soutěže proběhne po ukončení soutěže, tj. v průběhu září 2021. 

Úplná pravidla soutěže najdete zde.

 

Výherci chystaných novinek 

Zde bude postupně zveřejněno 8 výherců.

8. 7. 2021

První výherkyní naší soutěže je Daniela @mojejmenonezkopcis, která vzala Obličejovou mycí pěnu do Benátek a říká, že i na cestování je pro ni Lobey nutnost ☺️.

Vy%CC%81herce%20lobeyleto

15. 7. 2021

Druhou výherkyní naší letní soutěže je Sabina @__kra_sa__, která stanovala s našimi produkty v Beskydech. Sabina nám napsala: "Mám štěstí, že tě mám, kosmetiko LOBEY. Voňavá, přírodní, funkční a s láskou vyrobená kosmetika, které jsem propadla při prvním použití :). Děkuji za Vás, Brňáci!"

2.%20Vy%CC%81herce%20lobeyleto

22. 7. 2021

Třetí výherkyní letní soutěže je Zuzana @susanne.erlebach, která vyrazila s naší Obličejovou pěnou do boje za krásnou pleť. Zuzka dodává: "I ženy v Pruské armádě potřebují svoji Lobey pěnu."

3.%20vy%CC%81herce%20lobeyleto

29. 7. 2021

Čtvrtou výherkyní letní soutěže je Michaela @m.sebikova, která vyrazila s našimi produkty na Tenerife. Od Míši nám dorazila milá zpráva: "Lobey je pro mě objev roku a už tyto krémy nedám z ruky! Ideální jak doma, tak u moře. Voňavé, lehké a hlavně přírodní, přesně to jsem hledala."

4.%20vy%CC%81herce%20lobeyleto

5. 8. 2021

Pátá výherkyně letní soutěže je Vendula @vendulka.krainova. Vendula k fotce dodává: "Kosmetiku Lobey používám ať jsem kdekoliv doma nebo na dovolené, protože je přírodní, jemná, voňavá a hlavně funkční!"

5. výherce lobeyleto

12. 8. 2021

Šestým výhercem letní soutěže je první zástupce mužského pohlaví Tomáš @kwacz_ocr_runner. Tomáš je důkazem toho, že i muži mají své dny a potřebují se starat o pleť.

6.%20vy%CC%81herce%20lobeyleto

19. 8. 2021

Předposledním výhercem letní soutěže je Ivona @onatanikdonic. Ivona vyrazila s našimi produkty na vandr a dodává, že "Lobey je moje KPZtka."

7.%20vy%CC%81herce%20lobeyleto

26. 8. 2021

Posledním výhercem letní soutěže je Veronika @veronikasej. Veronika nám napsala: "Kosmetiku Lobey si sebou beru všude kamkoliv jedu, a proto nebyla ani výjimka dovolená u moře na chorvatském ostrově Vir. Trpěla jsem velmi citlivou a suchou pletí a poté, co jsem objevila Lobey, tak se značka stala mým nepostradatelným parťákem na cesty, při nichž nemusím řešit flekatý a suchý obličej."

8.%20vy%CC%81herce%20lobeyleto

Zpět do obchodu