Darujte čas ke Dni matek

Darujte ke Dni matek čas

Darujte ke Dni matek čas

 

Pevně věříme, že má vedle sebe každá matka někoho, kdo jí pomáhá a díky komu není na vše sama – ať už je to partner, kamarádka, rodič nebo teta. Přesto většinu dne věnuje potřebám svého malého raubíře, a tak se pár hodin, kdy může bezstarostně hodit nohy nahoru, vždycky hodí! 

Vytvořte poukaz na čas 

Darujte jí letos ke Dni matek několik hodin, které bude mít jen pro sebe a své potřeby. Jednoduše naklikejte, kolik času jí chcete dát, a vyberte, k čemu ho může využít. 

 

Jak by chvilku pro sebe využily jiné matky? 

Udělali jsme výzkum mezi matkami, abychom zjistili, jak by využily darovanou hodinu volna. Přičemž 83,7 % dotázaných matek má úplně prosté přání, v darované hodině by si přály odpočívat - ať už relaxací na masáži, v sauně, s knížkou v ruce nebo pomocí sladkého nicnedělání. 

Inspirujte se a darujte letos na Den matek užitečnější dárek než je květina.

  • „Vyrazila bych si pořádně zasportovat.” 
  • „Vyrazila bych na wellness, nákupy nebo se potkala s kamarádkami.” 
  • „Ráda bych se hezky oblékla, namalovala a šla mezi lidi, do divadla, kina... nebo se dál různě sebevzdělávala, na co už většinou po večerech, až usnou děti, nemám náladu.” 
  • „Pořádně bych se prospala!” 
  • „Šla bych tančit, projít se do přírody nebo něco tvořila.” 
  • „Zašla si na kosmetiku a ke kadeřnici, nebo se jen tak courala po městě a po obchodech.” 

GRAF-den-matek (1)

 

Proč chceme letos darovat právě čas? 

Péče o dítě se často mění v neviditelnou a nekončící práci, během které ženě zůstává jen málo času pro ni samotnou. Může se pak cítit osamělá, unavená a mnohdy i izolovaná od zbytku světa.  

Proto jsme se v LOBEY rozhodli pomocí přirovnání ukázat, o jakou spoustu času se jedná. A pobídnout vás, ať tento rok darujete pár hodin, které bude mít žena v hektickém mateřském období jenom pro sebe. 

 

Zeptali jsme se lidí, kolik času zabere péče o dítě 

Zeptali jsme se lidí na pár otázek. Jejich úkolem bylo, aby odhadli, kolik hodin ročně zaberou činnosti spojené s péčí o dítě.
 
Co myslíte, trefili se do správných odpovědí?
To zjistíte ve videu.
 


Podívejte se na nejzajímavější přirovnání  

Rozhodli jsme se vzít nejběžnější činnosti, udělat průzkum mezi matkami, zprůměrovat výsledky a za použití trefných přirovnání ukázat, kolik času matky péči věnují péči o děti.

Bohužel jsme nedokázaly přepočítat vše, co zahrnuje péče o dítě. A stejně tak je třeba brát v potaz, že data jsou zprůměrovaná, protože každé dítě má jiné potřeby. 

IG_2 IG_3 IG_1 (1) IG_4 

Zpět do obchodu