Představujeme vám náš unikátní LOBEY Přírodní vlasový komplex

banner_vlasovykomplex

Pro naši řadu vlasové kosmetiky jsme exkluzivně navrhli unikátní směs z extraktů z rostlin pro zdravé a krásné vlasy. LOBEY Přírodní vlasový komplex jsme pro jeho výborné účinky použili především v šamponech, a proto si jej pojďme představit.

V našem bylinném komplexu pro zdravé vlasy naleznete kombinaci extraktů z těchto 7 rostlin: bříza, kopřiva, lípa, přeslička, rozmarýn, řebříček a šalvěj.

LOBEY Přírodní vlasový komplex

Bříza

Bříza blahodárně působí na pokožku hlavy a stimuluje tak růst vlasů. Dále nám napomáhá s nadměrným maštěním a s redukcí tvorby lupů. Dodává vlasům nádherný zdravý lesk, a navíc je i skvělí pomocník pro lámavé a padající vlasy.

Kopřiva dvoudomá

Kopřiva je pro své blahodárné účinky jednou z nejznámějších rostlin využívaných v péči o vlasy. Již v minulosti se používala kopřiva jako prostředek proti seboreice nebo proti lupům. Extrakt z kopřivy je využíván pro posílení vlasů a pozitivně působí i na pokožku. Po působení kopřivy jsou vlasy již velmi brzy na dotek i na pohled posílené.

Lípa

Extrakt z lípy vlasům dodává pružnost a usnadňuje jejich rozčesávání. Navíc vlasovou pokožku osvěží a napomáhá jejímu prokrvení, díky čemuž dojde k lepšímu vyživení kořínků, a tak i k urychlení růstu vlasů. Vlasy jsou po lípě zdravé, lesklé a méně se mastí.

Přeslička

Přeslička omezuje přílišné vypadávání vlasů a podporuje jejich růst. Vlasy jsou díky přesličce posílené, a omezí se tak i jejich lámání. Podporuje regeneraci vlasové pokožky a výborně tak působí i při redukci tvorby lupů.  Extrakt z přesličky ocení i lidé s více se mastícími vlasy, jelikož napomáhá uzavírat póry vlasové pokožky, čímž se snižuje produkce kožního mazu.

Rozmarýn

I když rozmarýn znáte spíše z kuchyně, své místo má rozhodně i ve vlasové péči. Rozmarýn je opravdový zázrak pro vlasy a vlasovou pokožku. Pokožku hlavy dokonale zklidňuje, zabraňuje svědění, ničí lupy a perfektně působí i na mastné vlasy. Zároveň zabraňuje vypadávání vlasů.

Řebříček

Extrakt z řebříčku potěší nejen příjemnou svěží bylinkovou vůni, ale především i svými dezinfekčními a prokrvujícími účinky na vlasovou pokožku. Díky svým dezinfekčním účinkům zabraňuje podráždění pokožky hlavy a tvorbě lupů. Lepší prokrvení pomáhá lepšímu vyživení vlasové pokožky, které je nezbytné pro růst a zdraví vlasů. Stejně jako přeslička, tak i řebříček působí velmi dobře na nadměrně se mastící vlasy, jelikož snižuje tvorbu kožního mazu.

Šalvěj

Ne nadarmo je název rostliny šalvěj odvozen od latinského slova salvare tedy léčit. Šalvěj stimuluje růst vlasů, dodává jim sílu a přirozený lesk. Je známá svými antibakteriálními účinky. Napomáhá k účinnému odstranění lupů a má vysoké hydratační účinky.

Šampon na mastné vlasy 200 ml (350 Kč)

 

 Dopřejte svým vlasům kvalitní péči a vyzkoušejte naše přírodní šampony v kombinaci s přírodními kondicionéry.

Přejít na e-shop

 

Mohlo by vás zajímat

Zásady správného mytí vlasů Nejčastější chyby v péči o vlasy

 

Zpět do obchodu