Slavíme 1000 recenzí na Heurece

banner-web-LP-heureka-desktop

Děkujeme! Společně se nám podařilo překročit velký milník 1000 recenzí od ověřených zákazníků na portále Heureka! A přitom si stále držíme 98% spokojenost a zlatý odznak Ověřeno zákazníky. Víme, že není samozřejmost, aby zákazníci věnovali svůj čas k napsání pozitivní recenze. Moc si toho vážíme a rozhodli jsme se vás odměnit. 

 

Získejte 1000 Kč na příští nákup 

nakup-ikonapoukaz-ikona

V týdnu od 1. do 7. srpna 2022 rozdáváme poukazy na 1000 Kč na příští nákup na www.lobey.cz. Každá 50. objednávka vytvořená a zaplacená na našem e-shopu v tomto období získává poukaz na 1000 Kč na příští nákup. Objednávka může být v libovolné hodnotě. Výherci budou stanoveni po skončení akce, nejpozději 10. srpna 2022, a kontaktování na e-mail uvedený při objednávce. Akce platí pro prvních 500 objednávek, celkem tedy bude rozdáno 10 poukazů. Pořadatelem soutěže je společnost LOBEY Laboratories s.r.o.

 

Proč jsou pro nás recenze na Heurece tak důležité?

  • Pomáhají ostatním zákazníkům s rozhodováním, zda a jaký produkt si vybrat
  • Jsou pro nás zpětnou vazbu, díky které můžeme naše produkty a služby neustále vylepšovat
  • Dělají nám radost a motivují nás k další práci a vývoji produktů pro vás

Vaše TOP 3 nejoblíbenější produkty

Produkty-stage-web-pruhledna (kopie 2)

Na LOBEY e-shopu nejčastěji oceňujete

  • rychlost doručení
  • kvalitu produktů
  • zákaznickou podporu a komunikaci

Jak přidat na Heureku i svoji recenzi?

Recenze mohou přidávat pouze ověření zákazníci, kteří u nás na e-shopu reálně nakoupili. Při dokončování objednávky v košíku je potřeba souhlasit se zasláním Dotazníku spokojenosti. Po dokončení objednávky přijde odkaz na vyplnění recenze na e-mail.

Zpět do obchodu