LOBEY slaví 5 let: slavte s námi a vyhrajte

1920x380_narozeniny

Před pár lety se setkali David, Milan a Tomáš. Přestože se tehdy každý věnoval něčemu jinému, spojila je touha mít na trhu funkční přírodní kosmetiku bez chemie. Každý zužitkoval zkušenosti z předchozích zaměstnaní a vzniklo LOBEY – česká značka kosmetiky, která je citlivá k pokožce i přírodě a už 5 let pomáhá ke zdravější a krásnější pleti. 

My slavíme, ale dárky dostáváte vy 

V průběhu září jsme si pro vás připravili 5 narozeninových dárků – jeden za každý rok. Můžete se těšit na slevy, akce i speciální balíčky a 2. října odhalíme to největší překvapení. Nezapomeňte nás proto sledovat na Facebooku, Instagramu a TikToku, kde se vše dozvíte.  

A co by to bylo za narozeninový měsíc bez soutěže? 

1920x380_-1

Za těch 5 let, kdy je LOBEY na trhu, jsme pomohli už tisícům z vás ke zdravější, čistější a krásnější pleti. Naše produkty vám pomáhají s akné, citlivou i ekzematickou pletí a vyhlazují první vrásky. Pravidelně nám posíláte své příběhy a pozitivní a vděčné ohlasy nás utvrzují v tom, že má naše práce smysl. Teď, s půlkulatým výročím vzniku značky, hledáme ten nejkrásnější příběh. Podělíte se s námi o ten váš? 

Napište nám do formuláře, jak a v čem vám naše kosmetika pomohla. Na konci měsíce vybereme jednoho z vás, kdo od nás dostane poukaz v hodnotě 5 000,- na nákup produktů. 

Těšíme se na vaše příběhy! 

 
Zpět do obchodu