Tipy na vánoční dárky pro budoucí maminku

Budoucí maminka prokazuje obrovskou lásku a úžasnou sílu, díky níž jí pod srdíčkem roste malý poklad. Zároveň se ale musí vyrovnávat s velkými změnami. Zaslouží si kvalitní péči, která bude zároveň bezpečná a šetrná k její pokožce i miminku. Darujte jí přírodní kosmetiku Lobey, která jí pomůže udržet zdravé sebevědomí a bude o ni láskyplně pečovat. Stane se jejím pomocníkem ve všech krásných i náročných chvílích.

V reakci na trh, který nabízel chemické a ropné produkty pro miminka, vznikla přírodní kosmetika Lobey. Při vývoji je kladen důraz především na bezpečnost, šetrnost použitých složek a jejich vhodnost i pro citlivou pokožku. Díky vysokému obsahu aktivních látek činí kosmetika Lobey pokožku nejen krásnější, ale také může být praktickým pomocníkem při prevenci strií nebo urychlení hojení poporodních poranění. Jaké produkty pro budoucí maminku zvolit? 

TIP: Lobey původně vznikla pro budoucí i stávající maminky. Proto je 100% bezpečná.

 

Pěstící tělový BIO olej 100 ml darky a dalsi (389 Kč)

 

Jemná intimní pěna BIO 150 ml darky a dalsi (349 Kč)

 

Výhodný balíček - Těhotenství darky a dalsi (966 Kč)

 

Bestsellerový balíček STANDART darky a dalsi (1 299 Kč) 

 

 

Více informací o intimní hygieně během těhotenství a po porodu se také můžete dočíst v našem článku. 

 

Nemůžete se rozhodnout? Darujte nastávající mamince dárkový poukaz a nechte ji, ať si vybere podle svých představ a z pohodlí domova.

 1000Kc  1500Kc2000Kc

Zpět do obchodu