Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2395 hodnocení
5
2279x
4
80x
3
15x
2
5x
1
16x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Jsem naprosto spokojené, objednávka dorazí bleskově, komunikace s obchodem je vynikající, nemusím nikam chodit.
+ blesková rychlost dodání
+ kvalitní produkty
+ bezpečně balené skleněné lahvičky
+ dárek navíc při objednání nad určitou sumu
Z Lobey jsem nadšená. Již nějaký ten měsíc používám. Vím, že pokud si zapomenu koupit nějaký produkt, který mi dojde, do druhého dne ho mám u sebe. Miluju jejich politiku náhradních náplní, kterou naplno využívám a konečně se mi doma nehromadí lahvičk, které mi jsou líto vyhodit. Také je skvělé, že na sobě stále pracují a přiházejí s novými produkty.
Skvělá jemná intimní pěns s přijemnou vůní. Myji se s ní po celé šestinedělí uplně celá a také se mi líbí možnost doplnit obsah lahvičky když výrobek dojde. Skvělá práce, děkuji.
+ rychlé vyřízení a doručení zásilky
Kosmetiku používám krátce, ale zatím jsem moc spokojená. Je velmi příjemná
Super produkty
+ Rychlé dodání
Naprostá spokojenost.
+ snad první produkty na obličej, které mi vyhovují:)
Jedním slovem boží:)
+ rychlé dodání
+ kvalita produktů, pěkně voní - zatím mám poprvé a čtu jen dobré recenze, tak jsem zvědavá, ale věřím, že jsem nákupem neudělala chybu :)
+ přírodní (vážně přírodní) a netestovaná kosmetika na zvířatech
Zatím jsem spokojená, určitě jsem nenakoupila naposledy! Těším se na nové produkty ♥
+ Super produkty
Vždy super komunikace a rychlé doručení :)
+ Skvělé produkty
Produkt je skvělý, určitě objednám i další produkty. Avšak jsem zrovna objednávala v době, kdy na Instagramu měla influencerka slevový kód takže měli objednávek více, a čekala jsem déle. Ale to utvrzuje jen v tom jak skvělé produkty prodávají a jaký je o ně zájem. A na kvalitu si člověk rád počká.
+ Všechno super! :) Jak komunikace, tak i dodání, kvalita produktů, krásné obaly a hlavně úžasná vůně.
+ veľmi rýchle dodanie produktov
+ krásne obaly produktov :)
+ Kvalitní produkty
+ Resáčky- super nápad
Úžasná česká přírodní kosmetika.
+ Kvalita výrobků, kde je výsledek vidět již během jednoho týdne
+ EKO
+ Vůně
+ vzorečky produktů v dobrém balení
delší vyřízení objednávky
+ rychlé dodání, skvělé přírodní produkty, možnost zakoupení testrů
Velmi kvalitní výrobky. Nakupuji pravidelně. Se všemi výrobky (denní krém, noční krém, sérum na oční okolí , odličovací mléko i čistící pěna) jsem více než spokojená. Nedá se srovnat s drogistickými výrobky. Za mě TOP!!!
+ rychlé bezproblémové vyřízení objednávky
+ možnost dodání do zásilkovny