Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2401 hodnocení
5
2285x
4
80x
3
15x
2
5x
1
16x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ rychlé doručení
+ kvalitní produkty
Moc děkujeme!
Jsme rádi, že jste svou objednávku obdržela rychle a s kvalitou produktů jste spokojena.
+ Vse perfektni. Opakovane kupuji. Ocenuji resacky.
Moc děkujeme!
Jsme rádi, že Vám naše forma náhradních náplní vyhovuje.
+ Rychlé vyřízení
Děkujeme.
Jsme rádi, že jste svou objednávku obdržela rychle.
TV
Tereza Vaicová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.6.2026
Na Lobey nedam dopustit. Objednavam si prevazne pletovou kosmetiku, pravidelne jiz pres dva roky, jinou na sebe uz ani nenamatlam, krome dvou jinych taky prirodnich znacek. Postupně rozsiruju svuj “arzenal” a pokazdy se tesim na balicek:) jeste se mi nikdy nestalo, ze bych se po necem osypala, naopak, uz jsem si tak zvykla na kazdodenni peci o oblicej, ze kdyz ji nemam, jsem z toho nervozni a moje plet vola o pomoc! Diky vzdy za rychle vyrizeni odeslani, za kazdodenni peci a celemu tymu Lobey, od operatorek pres skladníky az po “vyvojare” novych produktu:) jsem vas verny a spokojeny zakaznik!
+ Široký výběr
+ Rychlé doručení
+ Skvělé produkty
Mockrát děkujeme!
Jsme rádi, že jste s produkty spokojena a vždy si u nás vyberete.
+ Rychlé doručení
Děkujeme!
Jsme rádi, že objednávka dorazila rychle.
+ rychlé dodání
+ skvělé bezpečné a funkční složení produktů
+ věrnostní program a slevy
Mockrát děkujeme!
Jsme moc rádi, že Vám naše služby i produkty vyhovují a jste s nimi spokojená.
Vše proběhlo rychle a bez problémů.
Děkujeme!
Máme radost, že jste s nákupem spokojená.
vše funguje
Děkujeme!
To jsme moc rádi.
TH
Tereza Hykl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.5.2026
Nakupuji pravidelně už nějaký ten pátek a jsem velmi spokojena. Re-sáčky jsou skvělá volba a jsem ráda, že neustále přibývají nové produkty. Expedice objednávky je vždy rychlá a věrnostní program je jen třešničkou na dortu :)
+ Vše proběhlo rychle.
Moc děkujeme!
Jsme rádi, že jste svou objednávku obdržela co nejdříve to šlo.
Super. Ihned odeslali.
Děkujeme!
Objednávky se snažíme odesílat jak nejrychleji to jde tak, aby u zákazníku byly co nejdříve.
Přírodní česká kosmetika. V DM jsem si před časem koupila pleťovou mycí pěnu a jsme s ní moc spokojená. Jinou si už kupovat nebudu. Před pár dny jsem si na jejich webu všimla, že mají novou řadu pro atopiky. Objednala jsem si tělové mléko Atopic a po týdnu používání mi už pomohlo na 80 % od svědění a na 90 % zesvětlení vzplanutého červeného ekzému. Prostě paráda.
Mockrát děkujeme!
Jsme moc rádi, že Vám naše řada ATOPIC pomohla a ulevila od svědění. Určitě doporučujeme vyzkoušet i další naše produkty. Věříme, že s nimi budete spokojená.
+ Rychlé doručení
+ Kvalitní produkty
Děkujeme!
Na kvalitě našich produktů si zakládáme a jsme rádi, že jste s nimi spokojena.
+ Velmi rychle dodání
+ Objednávám opakovaně
Ověřený obchod, objednávám zboží opakovaně. Výborná kvalita produktů. Velmi rychle dodání zboží.
Moc děkujeme!
Jsme rádi, že jste s námi spokojená a produkty si u Vás našly své místo.
+ Rychlé dodání
Moc děkujeme.
Jsme rádi, že jste svou objednávky obdržela rychle. Věříme, že produkty Vám udělaly radost.
+ Rychlé dodání, produkty v resáčcích skvělé řešení pro doplnění docházejících produktů.
Mockrát děkujeme.
Jsme rádi, že Vám naše forma ReSáčků vyhovuje.
Rychlé dodání objednávky, přehledné webové stránky
Děkujeme.
Jsme rádi, že jste svou objednávku obdržela do dvou dnů, a že je pro Vás náš nový web dostatečně přehledný.
Velmi rychle odeslano
Děkujeme.
Jsme rádi, že jste svou objednávku obdržela rychle. Věříme, že s produkty budete spokojena.
Rychlé vyřízení
Moc děkujeme.
Jsme rádi, že jste svou objednávku obdržela v tak krátkém čase.