Senior Marketing Manager (Director)

Obecné

Baví tě marketing, vedení a rozvoj lidí? Chceš aby byly výsledky tvojí práce vidět nejenom v ČR? Máš rád(a) výzvy, zkoušení nových přístupů, samostatnost, ale přitom odpovědnost?

Kombinujeme výhody flexibility a agility malé firmy, ale možnosti, prostředí a smýšlení mezinárodních firem. Jsme LOBEY. Kosmetická firma, která je na trhu jen 2 roky, ale už teď se řadíme mezi přední firmy v oblasti přírodní kosmetiky na českém trhu. Primárně prodáváme přes svoje kanály, e-shop, Instagram, TikTok, Emailing, PPC a další. Zkoušíme nové věci, experimentujeme, učíme se. Pořád se posouváme dopředu. Máme svoje produkty a super tým.

Chceme dál růst, expandovat a rozvíjet se. Proto hledáme někoho, komu předáme celkovou odpovědnost za oddělení marketingu pro ČR a SK. V budoucnu případně i za další země. Někoho, kdo nám s naší vizí a růstem pomůže. Někoho, kdo se bude zajímat, rozvíjet a motivovat lidi v oddělení marketingu u nás ve firmě. Zároveň však bude odpovědný za plnění strategických cílů, prodeje a obraty.

Sídlíme v Brně, tak hledáme v jeho okolí. Pracujeme z domu i ve firmě. Většinou se vidíme osobně od úterý do čtvrtka. Lidé jsme různorodí, občas je tu s námi i pes. Jsme tolerantní, nikomu nic direktivně nenařizujeme, snažíme se diskutovat.

Vše o nás najdeš na webu, Facebooku nebo Instagramu hledej LOBEY, LobeyLabs nebo jdi přímo na Lobey.cz

Osobnost

Hledáme někoho, kdo sdílí stejné hodnoty jako my. Pokud ti záleží na odpovědném přístupu k lidem a přírodě, tak si budeme rozumět.

Hledáme samostatného člověka, který se rád učí nové věci, ale má relevantní praxi, zkušenosti a osobnost pro vedení oddělení, které bude mít za úkol dosahovat velmi ambiciózních cílů.

Samostatně uvažujícího cílevědomého manažera, nicméně se zájmem o lidi, motivaci lidí, psychologii, marketing a nové trendy.

Na trhu už nějakou dobu jsme, ale stále je to jenom začátek - můžeš a budeš tak ovlivňovat růst mezinárodní firmy.

Jak bude tvoje práce vypadat

Celková odpovědnost za oddělení marketingu v rychle rostoucí firmě, zatím pro oblast ČR a SK. Spoluvytváření roční strategie a její exekuce. Příští rok bude ve znamení dalšího růstu, buď jeho součástí! Organizačně budeš komunikovat našemu CEO Davidovi.

Tvoje odpovědnosti v kostce:

 • Náš tým
  • Rozvoj a motivace marketingového týmu
  • Nábor nových lidí
  • Cca 10 - 20 lidí v týmu na konci roku 2022
  • Nastavení fungující organizace v oddělení Marketing
  • Nastavení řízení priorit, vytíženosti a projektů
 • Strategie a výsledky
  • Spoluvytváření roční a dlouhodobé strategie a její exekuce
  • Rozvoj marketingových kanálů
  • Odpovědnost za dosahování plánovaných obratů
  • Management spoluprací s třetími stranami (Influenceři, dodavatelé, mentoři, konzultace, atd.)

Počet hodin: Plný úvazek 

Co by jsi měl(a) umět

Samostatnost, vůle se učit nové věci

Zkušenosti a praxe na obdobné pozici alespoň 5 roků

Praxe z více firem výhodou

Znalost prostředí kosmetiky výhodou

Angličtina na komunikativní úrovni

Zbytek zvládneme :-)

Finance / Benefity

Všechno u nás je o diskusi, takže benefity a ostatní věci řešíme společně. V současné době máme třeba zadarmo obědy, multisport karty, dobrou kávu. Často u nás najdeš alko a nealko pití, občerstvení, zmrzlinu, MAGU a mnoho další věcí.

Plat záleží na tom, jak se ti bude práce líbit, jak si sedneme a jaké budou tvoje představy. Všechno je o diskusi :-)

Jak se přihlásit

Pokud se ti pozice líbí, napiš na david.krobot@lobey.cz a řekni nám o sobě víc.

Proč se ti nabídka líbí, jak si představuješ svoji roli u nás? Co naopak čekáš od nás?

Popiš nám sebe a svoji relevantní zkušenost.

Pokud chceš napiš nám svoji vizi -  jak si roli u nás představuješ, co budou tvoje první kroky? Co říkáš na náš současný marketing a kam a jak by jsi ho chtěl směřovat? Pokud se ti s ní nechce psát, zeptáme se tě na ni případně u nás. Zbytek probereme osobně :-)