Copywriter/ka pro kosmetickou značku LOBEY - HPP

Obecné

Baví tě psaní poutavých textů a miluješ hru se slovy? Máš rád/a svět kosmetiky a psát o ní je tvým snem? Máš rád/a výzvy, zkoušení nových přístupů, samostatnost, ale přitom odpovědnost?

Do našeho týmu hledáme Copywritera/ku pro český trh, který/á dokáže vytvářet poutavé články, výstižné claimy i prodejní texty, které pomohou budovat náš lovebrand. Člověka, který má bezchybnou češtinu a zkušenosti se psaním reklamních textů ušitých na míru různým cílovým skupinám i marketingovým kanálům.

Hledáme samostatného člověka, který se rád učí nové věci, má relevantní praxi, zkušenosti v oboru a osobnost vhodnou pro kreativní práci samostatně i v týmu.

Kombinujeme výhody flexibility a agility malé firmy, ale možnosti, prostředí a smýšlení mezinárodních firem. Jsme LOBEY. Kosmetická firma, která je na trhu jen 3 roky, ale už teď se řadíme mezi přední firmy v oblasti přírodní kosmetiky na českém trhu. Primárně prodáváme přes svoje kanály, e-shop, Instagram, TikTok, e-mailing, PPC a další. Rádi zkoušíme nové věci a učíme se. Pořád se posouváme dopředu. Máme svoje produkty a super tým.

Hledáš práci, která by tě bavila? Chceš se naučit nové věci, které opravdu využiješ?

Tak se nám ozvi. Jsme LOBEY.cz - Chceme změnit kosmetický průmysl založený na nekvalitních produktech. Přinášíme skutečně funkční kosmetiku bez chemie a dopadů na přírodu. Jsme transparentní, nelžeme, vzděláváme.

Sídlíme v  kancelářích v Brně, tak hledáme spíše v jeho okolí. Vše o nás najdeš na webu, Facebooku nebo Instagramu. Hledej LOBEY, @lobeylabs nebo jdi přímo na Lobey.cz.

Osobnost

Hledáme kreativní duši s byznysovým myšlením, která je zvídavá a dychtí po informacích, ze kterých umí vytáhnout vše důležité a zformulovat je jasně, stručně a přitom čtivě do textu pro různé marketingové nástroje. Dokáže se naladit na cílovou skupinu a vytvořit obsah pro online/offline, který zaujme a zároveň bude mít atraktivní a prodejní charakter. Má zkušenosti se psaním blogových článků, tiskových zpráv, newsletterů, popisků k produktům, textů na sociální sítě i do PPC reklam.

Hledáme někoho, kdo sdílí stejné hodnoty jako my. Pokud ti záleží na odpovědném přístupu k lidem a přírodě a chceš být součástí týmu, který se snaží vzdělávat a měnit přístupy v kosmetickém průmyslu, tak si budeme rozumět. :-)

Dovednosti

Samostatnost, vůle se učit nové věci

Bezchybná znalost české gramaticky a stylistiky

Vynikající schopnost copywritingu pro různé marketingové nástroje

Zkušenosti a praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky

Zkušenost se psaní delších článků i krátkých claimů pro online/offline

Angličtina alespoň na úrovni B2

Praxe z více firem výhodou

Znalost prostředí kosmetiky výhodou

Zkušenost v PR a reklamním prostředí výhodou

Zbytek zvládneme :-)

Finance / Benefity

Všechno u nás je o diskusi, takže benefity a ostatní věci řešíme společně. V současné době máme 25 dní dovolené, 13. a 14. platy, Multisport kartu, firemní mobilní tarif, dobrou kávu i občerstvení a další.

Plat odpovídající dané pozici. Konkrétní výše je na osobní domluvě.

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Jak se přihlásit

Pokud se ti pozice líbí, pošli své CV na jana.podlipna@lobey.cz a řekni nám o sobě víc.

Proč se ti nabídka líbí, jak si představuješ svoji roli u nás?

Na osobní schůzce nás bude nejvíce zajímat:

  • Proč se ti nabídka líbí, jak si představuješ svoji roli u nás? Co naopak čekáš od nás?
  • Tvoje dosavadní zkušenosti.
  • Tvoje vize - co budou tvoje první kroky? Co říkáš na náš současný copywriting a kam a jak bys ho chtěl směřovat?