Nejčastější doprava pouze za 49 Kč. Doprava zdarma od 1800 Kč.

Jak testovat produkty vlasové péče LOBEY?

Lobey_testovaniproduktu_Testování vlasová péče

Jak testovat produkty vlasové péče LOBEY?

Před tím, než začnete produkty používat, přečtěte si prosím následující návod. 

Šampon

Vlasy před mytím důkladně rozčešte a namočte. Šampon v rukou nejprve rozpěňte, a následně rovnoměrně aplikujte na vlasovou pokožku. Pokud Vám šampon po aplikaci do vlasů dostatečně nepění, přidejte do účesu vodu a bříšky prstů šampon rozpěňte. Nechte alespoň 2 minuty působit. Poté důkladně smyjte teplou vodou. Aplikaci šamponu opakujte.

Maska na vlasy

Pokud testujete i masku na vlasy, aplikujte ji v druhém kroku po použití šamponu. Před nanesením masky z vlasů jemně vymáčkněte vodu a poté naneste masku a nechte působit alespoň 5 minut. Následně vlasy opláchněte a pokračujte použitím kondicionéru. 

Kondicionér

Při každém mytí vlasů používejte i kondicionér. Z vlasů lehce vymáčkněte přebytečnou vodu a do délek aplikujte kondicionér. Nechte 3 až 5 minut působit a poté důkladně smyjte vodou.

Olej na vlasy

Po mytí vlasy vysušte fénem na nejnižší teplotu. Následně použijte do délek vlasů olej na vlasy. Aplikujte 1 až 2 kapky oleje do dlaní, lehce promněte a prsty pročešte délky vlasů. Olej lze aplikovat po umytí i na vlhké vlasy, nebo na suché vlasy kdykoli během dne.

Další způsoby aplikace:

  • Před mytím vlasů pro intenzivní péči: Naneste olej do suchých vlasů po celé jejich délce, ke kořínkům i na pokožku hlavy. Nechte působit. Následně vlasy umyjte obvyklým způsobem (šampon aplikujte 2x). 
  • Jako bezoplachová maska: Naneste olej na střední délku a konečky mokrých vlasů (vysušených po umytí ručníkem). Poté vlasy upravte obvyklým způsobem.
  • Pro snadné vysoušení vlasů: Olej vlasy před foukáním nejen vyživí a vytvoří ochranou vrstvu, ale usnadní i jejich úpravu.
  • Jako stylingový přípravek na fixaci účesu: Olej pomůže zdokonalit poslední detaily účesu a uhladí jemné poletující vlasy.
  • Pro dodatečnou kontrolu a výživu i v průběhu dne: Nanášejte vždy v malém množství do délek vlasů a k jejich konečkům.
Zpět do obchodu