Věrnostní program Love LOBEY

love lobey banner bily podklad

Registrujte se na e-shopu LOBEY, získávejte věrnostní odznáčky za pravidelné nákupy a ušetřete až 20 % na produkty LOBEY.

Co registrací na e-shopu získám?

vyhodnejsi nakupy Výhodnější nákupy – slevy až 15 %, které je možné využít opakovaně po dobu držení věrnostního odznáčku
(sčítá se s ostatními slevami do maximální výše 20 % na produkty LOBEY)

novinky_1 Přednostní možnost vyzkoušet nově vznikající produkty LOBEY zdarma 

psaníčko Informace o novinkách na e-shopu jako první

darky a dalsi Další výhody – speciální akce a dárky zdarma

Nová registrace


Jak to funguje?

infografika mechanika2

  • Podmínkou účasti ve Věrnostním programu Love LOBEY je vytvoření uživatelského účtu na našem e-shopu.
  • V účtu zákazníka se automaticky počítá součet hodnot uhrazených objednávek za posledních 12 měsíců.
  • Při dosažení určených částek získává zákazník věrnostní odznáčky SILVER, GOLD a PLATINUM, ke kterým se vážou věrnostní slevy platné na další objednávky po dobu držení daného odznáčku (tj. dokud součet hodnot uhrazených objednávek za posledních 12 měsíců přesahuje hranici pro držení daného odznáčku).
  • Slevy je možné sčítat se slevou u výhodných balíčků, se slevovými kódy i slevou z akce Bonusy k nákupu. Maximální sleva, kterou je možné sčítáním slev dosáhnout, je až 20 % u produktů LOBEY. U doplňkových produktů se může maximální výše slevy lišit.
  • Registrovaný zákazník také může využívat dalších výhod a akcí, o kterých bude informován emailem.

Věrnostní odznáčky

verno2

Po dosažení hodnoty objednávek v minimální částce 3501 Kč je získán odznáček SILVER, ke kterému se váže sleva 7 %. Při dosažení částky 7001 Kč zákazník obdrží odznáček GOLD znamenající 10 % slevu. Maximální je odznáček PLATINUM po dosažení částky 10 001 Kč, který přináší slevu 15 %. Získaná sleva se započítává po přihlášení do uživatelského účtu automaticky – po přihlášení do účtu vidí zákazník všechny produkty na e-shopu již se započítanou slevou.


Často kladené otázky 

Nakupovali jste za posledních 12 měsíců bez registrace a chcete, aby se tyto vaše objednávky započítaly do Věrnostního programu Love LOBEY?

Pokud si vytvoříte účet na stejnou e-mailovou adresu, na kterou jste posílali vaše předchozí objednávky, po registraci vám systém automaticky nabídne možnost sloučit tyto objednávky s vaším účtem. Pokud si tuto možnost vyberete, je potřeba ověření kliknutím na příchozí e-mail. Hodnota objednávek za posledních 12 měsíců se vám následně započítá do celkové částky ve Věrnostním programu.

Kde zjistím, jakou mám aktuální věrnostní slevu / jaký mám odznáček?

Po přihlášení do vašeho uživatelského účtu vyberte v menu kolonku "Moje slevy". Zobrazí se vám tabulka, ve které je řádek "Věrnostní sleva", kde je uvedena výše vaší slevy v %.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení