Skincare akademie s LOBEY

skincare-akademie-LP-banner

Září je ve znamení návratu do školy. My jsme si pro vás připravili Skincare akademii s LOBEY, v rámci které si můžete připomenout skincare základy nebo se naučit nějakou praktickou vychytávku. Na závěr si své znalosti budete moct ověřit v testu a pokud budete šikovnými studenty, můžete i něco vyhrát.

  

SPRÁVNÝ POSTUP - ZÁKLADNÍ RANNÍ RUTINA

Denni-rutina-1Denni-rutina-2Denni-rutina-3Denni-rutina-4Denni-rutina-5_1

 

SPRÁVNÝ POSTUP - ZÁKLADNÍ VEČERNÍ RUTINA

Nocni-rutina-1Nocni-rutina-2Nocni-rutina-3Nocni-rutina-4Nocni-rutina-5

 

AKNÉ RUTINA

Pro potřeby aknózní pleti jsme vyvinuli speciální produkty. Více o akné řadě a správné akné rutině se dozvíte zde.

 

KUPTE SI KOMPLETNÍ RUTINU VÝHODNĚJI

 balicek-komplexni-pece_2balicek-ultimate-akne_1

 

ODLIČUJTE SE SPRÁVNĚ

Správné odlíčení pleti se skládá ze dvou kroků. V prvním kroku se používá produkt na bázi oleje, např. odličovací mléko, který je schopen navázat olejové složky (mastnotu, make-up, SPF aj.). V druhém kroku je pleť potřeba do hloubky dočistit a zbavit ji nečistot, které zůstaly po prvním kroku. K tomu používáme šetrnou čistící pěnu. Tento postup je důležitý zvolit hlavně ve večerní rutině a to i v případě, že se nelíčíte. Pokud máte hodně mastnou pleť, můžete pleť čistit dvoufázově i při ranní rutině. Vyzkoušejte na dvoufázové odličování tohle kombo od LOBEY.

 

LOBEY VYCHYTÁVKY

Info-1Info-2Info-3Info-4Info-5Info-6

 

ZÁVĚREČNÝ TEST S CERTIFIKÁTEM

V září jste se dozvěděli spoustu znalostí ohledně skincare rutiny. Některé základní informace jste možná znali, ale věříme, že jste se dozvěděli i něco nového. 
Teď nastal čas vaše znalosti otestovat, aby byla naše akademie kompletní. Navíc můžete vyhrát 3 poukazy na 1000 Kč na nákup na www.lobey.cz.

Test můžete vyplňovat v období od 14. 9. do 29. 9. 2022. Pro úspěšné projití je potřeba získat alespoň 13 z celkových 16 bodů.
Všem úspěšným řešitelům testu, kteří získají alespoň 13 bodů, bude 30. 9. 2022 zaslán na uvedený email certifikát LOBEY akademie s překvapením a zároveň budou informováni výherci poukazu na 1000 Kč.

 

Test-web-banner (1) 

 

 

KDE SE MŮŽETE DOZVĚDĚT JEŠTĚ VÍCE

Pro více rad, tipů a návodů sledujte náš Instagram a TikTok, kde se každý den můžete naučit něco nového.

@lobeylabs Jak vypadá vaše ranní skincare rutina? ????????‍♀️???? #skincare #kosmetika #beautytips #morningroutine ♬ Running Away - VANO 3000 & BADBADNOTGOOD & Samuel T. Herring
@lobeylabs Využij slevový kód "PRAZDNINY" nejen na LOBEY odličovací produkty ???? odkaz v biu #skincare #lobeylabs #education #skincaretips ♬ Angeleyes (Sped Up Version) - april aries bae (SVT)